Únor 2007

Můj Druhý blog

28. února 2007 v 23:19 | Chiméra |  Spřátelené Blogy
Hojky , chtěla bych vám představit můj druhý blog , kde naleznete opravdu jen a jen povídky, jednorázovky , citátky a trochu poezie, je ve vývinu - takže grafika se mi dost líbí, ale tak založila jsem ho dnes ! takže se jukněte pokud chcete a okomentujte prosím moc by to pro mě znamenalo tak a tady je adreska www.helisky-povidky.blog.cz
Tak navštivte, fakt budu ráda , děkuju a papa vaše chiméra :-)

Darkness suppaaa

28. února 2007 v 21:40 | Chiméra
1230.jpg
1082.jpg
1110.jpg
1077.jpg Photobucket - Video and Image Hosting
img226/1351/966wo0.jpg
img140/7561/45605jq5.jpg
img136/3634/9aw9.jpg
12255.jpg12252.jpg

Stalo se!

28. února 2007 v 20:57 | Chiméra |  Citátky
Tak přesně tato situace se opravdu stala mě, jeden kluk se mnou chodil kuli tomu že sem mu připomínala jeho holku ( kterou srazily na přechodu a ona umřela ) , rozešel se se mnou ale pak sme se dali dohromady, prej mu moc chybím , ale já věděla že mu nechybím já ale ta holka, nikdy už sem mu , ale nevěřila jeho city ke mně, prostě to nešlo!
Když se někomu líbíš, je to proto, že mu připomínáš někoho jiného.

Citáty , které wirklich sedí!

28. února 2007 v 20:50 | Chiméra |  Citátky
Okomentujte,:-) proč? protože mi to udělááá veeelikou radost:-)
Předstírat lásku tomu, koho nemiluješ, je mnohem jednodušší, než předstírat nenávist tomu, koho miluješ.
Život je jako hodina matiky - sčítáš, odčítáš, dělíš, násobíš, najednou uděláš chybu... Chceš jí opravit, ale je pozdě - zvoní!
Chybovat je lidské - svalit chybu na druhého ještě lidštější.
Život bez lásky je stejný nesmysl jako pták bez křídel.
U jiných lidí ti romantická gesta připadají neotřelá a vzrušující.Pokusíš- li se o ně sama, připadáš si jako neohrabaný pitomec.

Tak čeho víc?

28. února 2007 v 20:38 | Chiméra |  ANKETY-hlasovat!:-)
Snažíms e přidávat od všeho tak nějak stejně, ale potřebuji vaši radu , čeho sem přidávat víc a tak sem házím anketku, k tomu abyste mi pomohli, pokud v té anketě není to co máte na müsli, napísejte to do komentářů, mooooc Danke ! Vaše Chiméra !

Smrt Krásné Lilie

28. února 2007 v 20:20 | Chiméra |  ►Příběhy◄
Stála u špinavého okna v jakémsi starém, neudržovaném domě, který se nacházel uprostřed jakési temné ulice na kraji města; hleděla k rudému zapadajícímu slunci a temnějící obloze.
Na prsou držela bílou polámanou lilii, v jejíž podobě se odrážela její bezmocnost a čiré zoufalství. Byla jak ta květina, zlomená a přesto krásná, s myšlenkami točícími se kol jednoho a toho samého a s poslední vůlí k životu.
Vzduchem prosyceným hnilobou k dívce pronikala jakási hudba, tak sladká, živá a rytmická, a dávala večernímu soumraku zakusit bujarého nočního života velkého pulzujícího města. Ovšem to necítila; byla si jista, že pomalu přichází její vytoužený a očekávaný konec, stop trápení, jejího krátkého a nevyužitého života a počátek nové naděje tam, kde se andělé ukládají ke spánku a mrtví vzhlížejí k nebeskému blankytu. Hudba pomalu přestávala hrát, jakoby chtěla vyslyšet dívčiny neslyšné prosby, poslední tóny bujných kytar utichaly, rytmus se ztrácel a dívčino srdce pomalu přestávalo bít s ubývající intenzitou oné skomírající melodie.
Pár posledních slyšitelných tónů se doneslo voňavým vzduchem k chátrajícímu domu s dívkou stojící v domě a Anne - Marie náhle spatřila krásnou paní, se sametově bledou pokožkou, oblečenou v bohatou černou róbu z lesklého saténu a krajkami, přibližujíc se k ní.
Šeptala příjemným altem k dívce něžná slovíčka, která nikdo nemohl slyšet, slova útěchy a pokory, složená před umírající mladou krví. Anne - Marrie pak už jen ucítila chladný polibek na své tváři od oné dámy a pak už se jen její bílá duše houpavě vznášela vzhůru, nedbajíc pozemského života a jejího těla padajícího do prachu starého domu.
Další bílé světélko zhaslo v černé zahradě duší a polámaná lilie se rozpadla na prach, s kapičkami rosy na okvětních plátcích, jakoby květina plakala nad ztrátou mladého života..

Tres za Zradu

28. února 2007 v 18:59 | Chiméra
Opravdu mě tento příběh zaujal, musíte se nad vším zamyslet a spoustu věcí si domyslet , ale stojí za to, okomentujte prosím:-)
Tenhle příběh chci vyprávět, protože už neunesu tu tíhu. Tíhu výčitky, která mě pronásleduje od té doby co jsem zradila. Byla jsem velmi mladá, a pořád jsem, jenže už se tak necítím. Ve svých krásných 17ti, jsem si hledala přítele, tak jako většina dívek mého věku. Nečinilo mi to nejmenší problém, spoustu lidí o mně říkalo, že jsem krásná....a já to o sobě věděla. Každého chlapce jsem hleděla jen využít, bez výčitek, prostě se jen tak pobavit. Když nad tím teď přemýšlím bylo jen otázkou času, kdy se mi to nevyplatí. On byl krásný, jeho úsměv přimpomínal řádku perliček,oči-jako hvězdy. To bylo poprvé co jsem ho viděla...ve snu. Já jsem se zamilovala do vidiny, která za mnou přicházela večer co večer. Už jsem nedokázala myslet na nic a na nikoho jiného. Začala jsem žít jiný život. Odstěhovala jsem se od rodičů, zavrhla všechny přátelé, kteří mi ještě byli ochotni pomoci. Neuvědomovala jsem si, že ztrácím sama sebe. Přes den jsem žebrala v metru, v noci bloumala po ulicích a on... mě pronásledoval na každém kroku. Dnes jsem byla šťastná, poprvé na mě promluvil. Zeptal se" Chceš se mnou být"? Neváhala jsem. " Ale nebude to zadarmo...Za jednu noc se mnou mi musíš dát modř svých očí. Nyní mám tedy oči šedivé , bez lesku a světla. Byl se mnou, ale necítila jsem jeho tělo, teplo ani dech. Přesto jsem šťastná. Tentokrát jsem mu musela dát své vlasy. Už mi nikdy nenarostou. Přesto jsem šťastná. Ptala jsem se PROČ? Proč je se mnou, zač mu platím svou daň. Řekl mi jen : "Vzpomeň si"!! tak tedy vzpomínám, ale nepřicházím na nic....snad později. Toto setkání mi přinese vysvětlení, cítím to.... Dostavil se...vím to, protože mě ovanul chlad. Co mě čeká? Za jeho příchod platím tvrdě, už vím kdo to je. A co je nejhorší probudil mé svědomí.Na kterém leží velký, temný stín..stín smrti. Bylo krásné odpoledne, já to vidím jako dnes. Seděla jsem v parku a sledovala nesmělého chlapce. Bavilo mě jak sbírá odvahu k tomu, aby mě mohl oslovit. A rozhodla jsem se pro krátký, malý, bezvýznamný románek. Věnovala jsem mu dvě schůzky a pak ho odpinkla jako berušku, když mi přistane na prstě. Ale on se nevzdával, chodil za mnou každý den. Zpočátku jsem se smála, pak nadávala...pak zradila. Naschvál jsem kývla jinému chlapci. A on (berušáček)..se už neozval, měla jsem klid. Ztratil se, odjel, vypařil se..?Bylo mi to jedno. Jenže on se zabil...kvůli mně, mé zradě, mé necitelnosti. Miluji ho až nyní, kdy mě trestá, kdy se stal vidinou, která se mě rozhodla zničit. Postupně přicházím o všechno. Nevím, zda mi někdy odpustí nebo mě uvrhne do úplné zkázy. S city ostatních lidí si člověk prostě pohrávat nemá, teď už to vím, ale není pozdě? Je mi ještě vůbec pomoci???

Divný, k pochopení

28. února 2007 v 18:28 | Chiméra |  Citátky
No nevím co k tomu říct... je zvláštní , a v některých případech možná i výstižný, ale přece jen....... mno co si o tom myslíte?
I kdyby snad tisíckrát řekl:"Mám Tě rád", sklop oči a odpověz :"Kdo naučil tě takhle lhát"?!

Spouuusty oddělavačů

28. února 2007 v 18:15 | Chiméra |  Pro Váš Blog
Woooowky, no nežíkejte že si nevyberete! sou maskar good!

Jan Saudek fotky

28. února 2007 v 18:11 | Chiméra |  Obrázky - všehochuť
Moc toho týpka nemusím , ale ve focení je to teda Master, má zajímavý styl , který se mi moc líbí! no a uveřejnila jsem sem mojí nejoblíbenější fotku i obraz v dějinách lidstva, také od něj a to je hned tato druhá, někomu se nemusí líbit , ale já v ní vidím , to co možná vy ne!
tak co líbí se vám?

love Love love

28. února 2007 v 18:07 | Chiméra
:-( pravda !
Naslouchejte srdci, a ne těm hlasům v hlavě
"Miluj, bojuj, ale o lásku nepros.."
Není nic horšího, než nabízet lásku někomu, kdo o ni nestojí.
Milujeme ty, co nás odmítají a odmítáme ty, co nás milují....
Srdce dělá věci z rozumu, které rozum nikdy nepochopí.
"Díváš se do nebe a pláčeš pro hvězdu. Víš, že ji nikdy nedostaneš. A pak se
jednoho večera podíváš dolů - a tady je - září ti v dlani."
Nabízet přátelství někomu, kdo chce lásku, je jako podávat chléb někomu, kdo má žízeň.
Lépe než nenávidět a mstít se,je zapomenout a milovat znovu...
Říkali, že všechny cesty někam vedou,
že hory ční až do mraků,
že všechny strasti jednou přejdou,
že svět je plný zázraků...
Kdo to tvrdil, dko si za tím stál?
Musel být blázen nebo ..... miloval ....
Láska k bližnímu - snad je mu doopravdy ještě hůře než tobě..
Hlad a láska určují veškeré dějiny...

Noblesní Citátky

28. února 2007 v 17:46 | Chiméra |  Citátky
Citátky , aneb moudra , jak má být no není-liž pravda?
netrhejte motýlům křídla, vždyť oni pak pláčou. Nešlapte po ktykách, vždyť ony tak krásně voní. Nezabíjejte lásku, vždyť ona je křehká jak motýlí křídla a voní jka ty kytky. A hlavně, nazabíjejte lidi, vždyť oni se milují…..
mít rád jen jednoho člověka to je jako kdyby motýlek lítal jen ne jednu květinu, a přitom je jich na louce tolik….
každý jsme anděl s jedním křidlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout….:-)
Neměj strach ze stínů. prostě znamenají, že někde na blízku svítí světlo….
Člověk si nikdy nemá ubližovat sám, protože vždycky se najde někdo, kdo to udělá za nás…
Pesimista= Optimista sživotní praxí…:-)
Bát se lásky znamená bát se života a ti, kdo se bojí života jsou z tří čtvrtin mrtví…

Hilary Duff

28. února 2007 v 17:43 | Chiméra |  Kresby
ÁÁÁÁ další človíček , který má švih v ruce vrozený :-) líbí?

Noblesní Foteečka

27. února 2007 v 21:24 | Chiméra |  Green Day
:-)

Láska k smrti

27. února 2007 v 21:18 | Chiméra |  ►Příběhy◄
Kluk - Dnes jsem tě postrádal ve škole, kde jsi byla?
Děvče- Jo… musela jsem jít k doktorovi
Kluk - [Oh] Vážně? Ty?
Děvče - Nic zvláštního.. každoroční prohlídka
Kluk - [Oh]
Děvče - Tak… co jsme dnes dělali v matice?
Kluk - Nic ti neuteklo.. jen spoustu zápisků
Děvče - OK dobře
Kluk - Jo….
Děvče- Hej .. mám otázku..
Kluk - ok , Ptej se
Děvče- Jak moc mě miluješ?
Kluk - Víš že tě miluju víc než cokoliv!
Děvče - jo…
Kluk - Proč ses ptala?
Děvče- ….>mlčí<…….
Kluk - Je něco špatně?
Děvče- Ne, všechno je v pořádku
Kluk - Dobře
Děvče - Jak moc ti na mě zaleží?
Kluk- Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl..
Děvče- Chceš?
Kluk - Samozřejmě že ano! >povzdech< je něco špatně?
Děvče - Ne všechno je v pohodě
Kluk - Určitě?
Děvče- Ano
Kluk - Dobře.. já doufám..
Děvče - Chtěl bys pro mě zemřít?
Kluk - Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil miláčku.
Děvče - Opravdu?
Kluk - Kdykoliv. Ale teď vážně , není něco špatně?
Děvče - Ne.. Já sem v pohodě, ty si v pohodě , my jsme v pohodě, všechno je v pohodě.
Kluk - ….. ok
Děvče - Dobře.. musím jít uvidíme se zítra ve škole
Kluk - Dobře .. Ahoj.. MILUJU TĚ
Děvče - …. Taky tě miluju , pa
DALŠÍ DEN VE ŠKOLE
Kluk - Čau, neviděl si dneska mojí holku?
Kamarád - ne
Kluk - >povzdech<
Kamarád - Ani včera tu nebyla
Kluk - Já vím… Celou noc měla obsazeném telefon..
Kamarád - Hele vole tak víš jaký holky někdy jsou..
Kluk - jo.. ale ona ne
Kamarád - Nevím co ti mám ještě říct …
Kluk - Tak dobře.. Musím jít na Angličtinu , uvidíme se po škole
Kamarád - ok , já jdu na chemii (je tam psáno silence = věda… nepodstatný)
TU NOC
-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
Děvče - Prosím?
Kluk - Ahoj
Děvče - [Oh] čau
Kluk - Ty jsi dnes nebyla ve škole?
Děvče - [Oh] Musela jsem jít na nějaký vyšetření
Kluk - Jsi nemocná?
Děvče - Hmm …. Musím jít, na druhé lince mi volá máma
Kluk - Počkám
Děvče - Může to trvat dlouho.. zavolám Ti později
Kluk - Dobře… Miluju Tě miláčku
>>Hodně dlouhá pauza<<
Děvče - (se slzou v oku) podívej, budeme se muset rozejít
Kluk - Cože???
Děvče - Je to to nejlepší co pro nás teď můžu udělat
Kluk - jo?
Děvče - Miluju tě
>>klik<< ((položení sluchátka))
DĚVČE NEBYLO VE ŠKOLE 3 TÝDNY A NEZVEDÁ TELEFONY
Kluk - Čau vole…
Kamarád - čau
Kluk - Co se stalo?
Kamarád - Nic.. hele mluvil si se svojí ex?
Kluk - ne
Kamarád - Takže si neslyšel?
Kluk - Neslyšel co?
Kamarád - Hmm , nevím jestli bych měl být ten co ti to řekne
Kluk - Vole! Co to kurva… MLUV!!!
Kamarád - [Oh] … zavolej sem 433-555-3468
Kluk - ok
PO ŠKOLE KLUK VOLÁ NA TO ČÍSLO
Hlas - Dobrý den, okresní nemocnice , sesterské oddělení
Kluk - [Oh] musel sem si splést číslo … Sháním svojí kamarádku
Hlas - Jaké se jmenuje pane?
((Kluk dává informace))
Hlas - Máte správné číslo, to děvče je jednou z našich pacientek
Kluk - Opravdu?? Co se stalo? Jak jí je?
Hlas - číslo jejího pokoje je 646 budova A , oddělení 3
Kluk - CO SE STALO?
Hlas - Prosím přijďte a můžete ji vidět
Kluk - POČKEJTE! NE!
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-
KLUK JDE DO NEMOCNICE…. DĚVČE LEŽÍ NA NEMOCNIČNÍ POSTELI
Kluk - Panebože! Jsi v pořádku?
Děvče - ……….
Kluk - Miláčku! Mluv se mnou!
Děvče - Já…
Kluk - Ty co? Ty CO?
Děvče - Mám rakovinu… a žiju na přístrojích
Kluk -…….. (strašně moc se rozpláče ) …….
Děvče - Dnes mi ty přístroje odpojí ….
Kluk - CO??
Děvče - Chtěla jsem ti to říct.. ale nemohla jsem
Kluk - Neřekla si mi to?!
Děvče -Nechtěla jsem ti ublížit
Kluk - Ty mi nikdy nemůžeš ublížit!
Děvče - Chtěla jsem jen vidět že cítíš to stejné co já .
Kluk - ??
Děvče - Miluju Tě víc než cokoliv! Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl.. Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil .
Kluk - ……
Děvče - Nebuď smutbý , miluju Tě a pořád tady budu s tebou
Kluk - Tak proč si se se mnou rozešla?
Sestřička - Mladý muži.. návštěvní hodiny jsou u konce
KLUK OPOUŠTÍ POKOJ..DĚVČE JE ODPOJENO OD PŘÍSTROJŮ A UMÍRÁ
Ale co chlapec neví je proč mu děvče kladlo ty otázky, chtěla aby to řekl na poslední chvíly, a rozešla se s ním jen proto že věděla že jí zbývajé pouze 3 týdny.A myslela si že ho tím ušetří trápení když se rozejdou než umře.
DALŠÍ DEN
Chlapec byl nalezen mrtvý se zbraní v ruce. VZKAZ ZNĚL : Řekl jsem jí že bych se pro ni zastřelil …. Stejně jako ona řekla že by pro mě zemřela…

Bleskovka č.6

27. února 2007 v 21:12 | Chiméra
Ukol je prostý , ten kdo jako první sem napíše 3 komentáře dostane mazec Diplomek, hlavně nezapomente někam napsat s čím by měl být a webovou adresu kam vám mám dát vědět, jestli jste vyhráli, tak šup, :-)

Náhrobní nápis

27. února 2007 v 21:06 | Chiméra |  Zajímavosti
Toto , co si přečtete, bylo objeveno na nějakém náhrobním kameni, tak není to nic extra , ale tak myslím si , že je to dost neobvyklé k podivu a hlavně je to směšně ironické tak prosím
Čekal jsem to, ale ne tak brzy.!!!

O sexíku :-D ale i jiné!

27. února 2007 v 21:02 | Chiméra
Napište , co si o nich myslíte, tak kupříkladu mě se zdají fakt povedený!:-)
Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne.
Miluj se, ale nezamiluj se.
Dejte muži volnou ruku a najdete ji na sobě!
Největší síla vody jako živlu je v slzách ženy.
Podstatou člověka je svoboda.
Umírejme zdraví!
Umřít znamená přejít na stranu většiny.

" mimo mísu " best

26. února 2007 v 21:02 | Chiméra |  Citátky
Je to fakt luxusní , když to správně poberete:-) co na to říkáte ?:-D
· Ty jsi moje krevni skupina a ja potrebuju transfuzi. A pri transfuzi se prece musi aspon jednou pichnout... ;-)

Exkluzivní Víla

26. února 2007 v 21:00 | Chiméra
Mě děsně moc zaujala , tak doufám , že zaujme i vás, okomenujte pls, jak se líbí , danke vaše Chimér