Leden 2007

Nádherná bytostní víla

31. ledna 2007 v 22:27 | Helis
Tenhle styl grafiky mě prostě dokáže fascinovat,,,, je to takové 3D, je to uhlazený a zkrátka je to good! Jak se líbí vám????
Opět si neodpustím poznámku : Ta dívka má pěkný hadroše!

Znamení štír

31. ledna 2007 v 22:07 | Helis
Prominte, že sem nesehnala, všechna znamení ale at sem se snažila jak sem se snažila , nešlo to najít , takhle mají radost aspon štíři aneb škorpioni!:-))

Krásná Bytost

31. ledna 2007 v 21:54 | Helis
Jediný co k tomuto obrázku mohu napsat je to, že je opravdu moc nádherný! Ty šaty jsou perfekt, takový by byly krásný jako svatební!

Jo..to je pecka..

31. ledna 2007 v 21:51 | Monísek
Já nevím co vy,ale já nemám slov... posuďte sami
Tak tyhle DC-čka jsou snad ty nejhezčí co jsem kdy viďela
Jsou prostě parádní
Jsou taky úpe luxusní

Víly a jiné bytosti

31. ledna 2007 v 21:48 | Helis
Většinou to teda nejsou víly ( nemají křídla ) , spíše jen nějaké ženské bytosti! Druhý obrázek je moc Oki , žena v obětí draka!
ŽE by symbol nevinnosti?
Má mrtě fešný šatečky, takový sem si taky přála mít, nepopírám že ve mě kousek dětinskosti zůstal , a ráda bych je an sobě vyzkoušela...:-)Ale to zůstane mezi námi:-)

Fota pro pobavení

31. ledna 2007 v 21:27 | Helis |  Blbůstky
Ááá tady Gagarin poprvé přistál na Měsíci , ale kde je Lajka?:-D
Takhle to dopadá , když se klávesnice nečistí!
Joo nová doba, elektrika a plyn drahý ....úspora!
Někdo má hold špatnou paměť no:-)
Malá Perla na závěr!

Megááácký etniesky

31. ledna 2007 v 21:21 | Monísek
Tak tady je pár dost dobrejch botek

Welcome Monisku

31. ledna 2007 v 21:14 | Helis
lidičky veřejně tu vítám , mou kolegyni, soudružku Monču , která konečně po půl roce se rozhodla , že mi bude pomáhat na blogu. sem moc ráda, Je to holka šikovná určo s ní budete spokojeni . Hlavní její rubriky jsou DC, Etnies, Adio, Marpo-Gipsy já mám hlavně co se tyče Fantasy -Víly, draci, glittery, animky ,blbůstky atd. ty sou převážně mé, to ostatní je tak pro obě stejně. Takže Welcome Monisku ať se ti mezi náma líbí

Modernizace

31. ledna 2007 v 20:54 | Helisek
Krásné moderní fotky, nejvíce mě uchvátila ta poslední s tou kuličkou...a ty kytky jsou taky špatné!

Supa DC botky

31. ledna 2007 v 20:35 | Monísek
Tyto botky jsou prostě úplně super, mno nemyslíte?

Rozkošní dva Brumíci

31. ledna 2007 v 20:19 | Helis |  Obrázky - všehochuť
To je nádhernej obrázek a jinam než do rubriky roztomilé obrázky, prostě šoupnout nešel !!!!

Piers a Celebrity

31. ledna 2007 v 18:11 | Helis |  Piersing and Tatoo
Piersingy , hodně oblíbený doplněk mladých a hlavně Celebrit , které , jak se zdá, bez nich nemohou dýchat!:-)
A pro změnu je tu další modelka, tentokrát Klára Medková:
Miss ČR Renata Langmannová:
Moderátorka Tereza Pergnerová:
Moderátorka Renata Kajdžas:
člen Tokio Hotel Bill Kaulitz
Zpěvačka Beyoncé Knowles:
Zpěvačka Christina Aguilera:
Zpěvačka Sarah Connor:
Člen skupiny Simple Plan David:
Zpěvačka Pink:
Zpěvačka Britney Spears:
Zpěvačka Fergie:
Herečka Jessica Alba:
Zpěvačka skupiny S Club 7 Rachel Stevens:

Srandičky aneb Ach ti muži

31. ledna 2007 v 18:01 | Helis
Některý jsou teda opravdu opravdu povedený, například ten s tou dýní nebo úplně ten poslední s tou ženou , zkrátka typičtí muži!

Me To you u Kašny

31. ledna 2007 v 17:58 | Helis
To je krásný, mělo by to , ale větší šmrnc , pokud by z tý fontánky tříštila voda :-)

Me To You!!! :-) Krásní

31. ledna 2007 v 17:56 | Helis
Mě se hrozně moc tihle medvídkové líbí, mám pro ně slabost :-)

Zlatý had

31. ledna 2007 v 17:39 | Helis
Většina holek , co znám, nesnášej hady, prej jsou slizký atd. já mám hady ráda, přijdou mi krásní. Ale zase nesnáším pavouky greeeee!

Zakletá Víla .......3

31. ledna 2007 v 17:06 | Helis
Tu a tam jsem uslyšela halekající výkřik, ale zatím jsem nic živého nespatřila.Dostala jsem hlad a tak jsem z kapes vyndala pár zakrslejch jablíček a s chutí se do nich zakousla. Cesta plynula dobře a chvilkami jsem si myslela , že Tímto Temným lesem projdu , aniž bych viděla nějakou nestvůru, nebo dokonce zmiňovanou zlou Vílu Cornelii, které tento les patří . Ano byla jsem klidná do té doby než se přede mnou něco mihlo, zůstala jsem stát, zkamenělá, vylekaná, bojící se o svůj křehký život, že by nějaký vlkodlak? Nemohla jsem se pohnout, v hrudi mi srdce bušilo jako o závod. Uslyšela jsem lehké zakřupání větviček a táhlý dlouhý skřek. Pokud chci zachránit svůj život , musím se pohnout , musím. Rozeběhla jsem se a doufala že se stvoření zbavím , chyba lávky, s Dunícími kroky , které se ozývaly za mnou , umírala má naděje na přežití. Jak jsem utíkala nevšimla jsem si větve a zakopla, obličej jsem měla zarytý do prašné země. Stvoření si na mě kleklo ze zadu a chytlo za ruce.
"Prosím nech mě žít " zavzlykala jsem , avšak tichý smích mě ujišťoval v tom , že má prosba vyslyšena nebyla a nejspíše asi ani nebude.
" neboj , zabiji tě rychle , bezbolestně " ironicky poznamenal temný hlas . Polykala jsem slzy , chtěla jsem vidět tvář té bytosti, obrátila jsem se . Má fantazie čekala , netvora , chlupaté zvíře, cokoliv jen ne Elfa s černými , delšími vlasy, tmavé ,vkrádající se do duše oči na hladké pleti. Jeho oči na mne zírali nevěřícně notnou dobu.
" Ty nejsi Víla " pronese ještě tajemněji než před tím
" Jsem , ale poloviční" vyřknu vystrašeně, Elf se postaví na nohy a já si ho mohu prohlédnout celého, je vysoký , okolo pasu má různé nože a jakési lano, jeho oblečení je jen pár kusů sešitých.
" Co tu pohledáváš?"
" Chtěla sem jít do školy" Začne se hlasitě smát , ale náhle zmlkne
" Takže si jedna z těch hodňoučkejch Víl " Protáhne uštěpačně obličej "Na chvilku jsem myslel , že patříš sem , do Temného lesa , Jak si se sem dostala ?"
" Chtěla jsem ten prstýnek v řece a uklouzla jsem " pomalu jsem se zdvihla , podívá se na mne ještě jednou!
" Viděl sem hodně víl, hodně jsem jich zabil , ale žádná nebyla jako ty " zamrazí mě v zádech
" Chceš se dostat z lesa?"
" Ano , to chci , pomůžeš mi?"
" Ne , nemůžu a , a nechci , to nejde "
" Proč to nejde"
" my nikomu nepomáháme , zvlášť ne vám , vám Vílám a Elfům z vašich lesů "
" Vy nikomu nepomáháte? Myslíš vy Zatracenci, pro který je svět ztracený" Zuřivě mě chytne pod krkem a praští se mnou o vedlejší strom, cítím jak mi po tváři teče teplá krev , propadám se hloub a hloub.
Když se probudím , je mi zima a třesu se jako osika . Všimnu si , že jsem v jakési jeskyni , asi 5 metrů ode mě hoří oheň , u něj sedí Elf a sleduje mne. Poposunu se k ohni naproti jemu.
" proč si mne nezabil ?"
" tohle se mi ještě nestalo , ještě nikdy jsem neselhal , každého jsem zabil ,ať to bylo zvíře, víla nebo elf, tak proč tebe nemohu zabít?Proč zrovna pro tebe riskuju svůj život , kdyby na to Cornelie přišla , na to ani nepomyslím co by mi udělala.
" možná proto, že jsem jiná, sám si to řekl "
" to máš pravdu " odmlčí se "jak se vlastně jmenuješ?"
" Eleonor , jsem Dcera Natálie a ty?"
" nevím své jméno, zapomněl jsem ho , Cornelie mi ho vymazala z paměti , ale obyvatelé Temného lesa mi říkají Drako " chvilku jsme ticho , dostanu chuť na malé pomeranče od Jasminy, vytáhnu jeden , šlupky hodím do ohně a hladově se zakousnu do malého plodu.
" Co to je ?" Optá se Drako s pozdviženým obočím
" To je pomeranč od Jasmin, chceš jeden ?"
" pffff " odrkne si " Donesu ti pořádné jídlo, ale nikam nechoď , jestli utečeš , najdu tě a ….a zabiju " Dívám se za ním jak si bere luk a šíp a odchází , dívám se do ohně a občas přiložím polínko , aby nevyhasl , nevím kolik času uplynulo ale mnoho ne , Drako je za chvilku zpět a v ruce drží mrtvého zajíce, hodí ho přede mne .
" Stáhni z něj kůži , ať si ho opečem" nařídí mi a já zůstávám vyvaleně koukat na bezvládné tělíčko zajíce , kterému šíp proletěl přesně srdcem, zdvihnu se …
" Myslela jsem , že jen přeci v tobě kousek dobra zůstal, když si mě nechal žít , ale ne ty jsi zatracený zatranec" vyběhla jsem z velké jeskyně , venku byla tma neviděla jsem na krok , ale zřetelně jsem slyšela Drakovi rychlé kroky za mými nedostatečně rychlými . Přitiskl mě na strom.
" Jestli chceš zemřít , řekni rovnou , udělám to já a budu spokojený "
" mám zemřít v lese , nebo se mám nechat zabít od tebe ?" lapám po dechu
" Vyvedu tě z Temného lesa , ale musíš mě poslouchat"
" já toho zajíce stahovat nebudu , nebudu dělat žádné podobné zrůdnosti , jako děláš ty" Přitiskne mi opět ruku ke krku a svou tvář přiblíží k mé, cítím jeho zrychlený dech .
" Jestli chceš žít vrať se do jeskyně , pokud chceš zhynout , jdi do lesa " odlepí se ode mne a utíká zpět. Zůstanu stát opařená , ale přeci jen se vydám za ním, snad to myslí s tou pomocí vážně , snad !

Fešák

31. ledna 2007 v 14:30 | Helis |  Sqělý Zvířátka
To sem ale fešněj Frája , že jo :-D ?

Romantika

31. ledna 2007 v 14:24 | Helis |  Příroda a vše okolo
Na kterém z těchto Tří míst, byste chtěli strávit jedno rande se svým miláčkem? Já se přikláním k možnosti hned první a pak k druhé, třetí možnost je taky sqělá , ale nejspíš bych se bála, nebo aspoň an mě to tak působí, ale v náruči svýho kluka, kdo ví..:-)

Etniesky

31. ledna 2007 v 14:04 | Helis
Sníh taje, začíná se oteplovat a ¨vy nemáte botky ven. Sněhule hoďte do pytle a zavítejte na MetalShop , já vám zde dávám malou ochutnávku od oblíbené značky Etnies, takže nechte si chutnat!
2350,-
pohled 1:
2250,-
pohled 1:
2350,-
pohled 1:
2350,-
pohled 1:
2400,-
pohled 1: