Říjen 2006

Přijměte to!

30. října 2006 v 16:32 | Helis
Ahojec Lidičky šíleně moc se vám omlouvám že sem nepřidávala různý věcičky ale neměla sem chuť ..času bylo jeje ale víte ale můj vztah postihl rozchod nebyla nálada sem přidávat různé kravinky neměla sem chuť protože to děsně bolelo a nezapírám že srdíčko ještě nebolí ba naopak! nejhorší je že toho kluka vidím každý den tedy skoro a pohled na něj mě zžírá! za 30 minut se s ním mám sejít sama jsem ho o to poprosila protože on pro mě namaloval gráfka kde je moje jméno Helča a srdíčko s Miluji tě ...... chci a musím mu je vrátit nechci mít u sebe nic od něj chci zapomenout ale myslím že to bude dlouho trvat jelikož ho stále ještě mám hrozně moc ráda co ráda já ho miluju co s tím nadělám na lásku jsou třeba dva! takže prominte a snad sem dneska něco přidám ale pořádnej rozjezd čekejte tak za týden snad se do té dby dám do kupy pokud byste mě chtěli potěšit tak mi sem něco písněte radu bo tak moc by mě to potěšilo! pá
Vaše smutnící s pukajícím srdcem Helis! :´-(

Colorizujte

27. října 2006 v 17:50 | Helis
Takže sem házím pár obrázků ke Colorizaci ! mimochodem pokud máte zájem se trochu zveřejnit pošlete mi hlavně svoje Colorky na mejl Haluska007@seznam.cz a Glitter nápisek vás nemine!:-) a navíc jestli jich bude víc uděláme soutěž a o výhře se dohodnu s výhercem tak se snažte!

Výborný - špica

27. října 2006 v 17:36 | Helis
Tak si vám tak brozdám po netu a najednou baf! bafli na mě tyhle boty nejen že sem málem slítla ze židle když sem ej viděla ale taky se mi málem zastavilo srdce och bože no nejsou k sežrání ty první jsou od Globe a ty druhý od Fallen ( ty se mi líbí víc)
Globe
Fallen

Best Btoky Adio

26. října 2006 v 22:05 | Helis
Pane bože přiděl mi do penežnky pár litrů at si můžu nějaký ty boty koupit já z nich nemůžu sliny mi kapou u těch druhejch vejrám jak vejr u těch třetích tep se mi zpomaluje u 3 u 7 přestávám dýchat u 11 se mi zastavilo srdce a u 15 KOLAAABS!!!

Divokej Bil - Plakala

26. října 2006 v 21:53 | Helis |  MP3
Toužila kroužila kryla mi záda souložial kouřila mi měla mě ráda......oooo pardon sem se nějak zazpívala!:-)

Nejmenší Kůn na světě

26. října 2006 v 13:08 | Helis |  Sqělý Zvířátka

Nejmenší kůň na světě

Kliknutím fotografii zvětšíte.
Trpasličí kůň je velký jako střední pes.
Neuvidíme ho na Velké pardubické, neběhá v Chuchli a na jakékoliv sportovní disciplíny asi také vhodný nebude. Pětiletý trpasličí kůň má výšku 60 centimetrů a hmotností odpovídá stejně jako svou výškou středně velkému psovi. Dle majitelů jde o nejmenšího koně na světě.


Dívejte se pořádně

26. října 2006 v 13:01 | Helis
Sou dost zajímavý mě osobně se nejvíc líbí ten druhý a pak ten s tou pastou!:-) a který vám?

Zvířáátka

26. října 2006 v 12:54 | Helis |  Sqělý Zvířátka
Chtělo by to Dermacol proti vráskám!
Já umím roznošku juchííííí!
ÁÁÁÁÁÁ bože sem se tě lekla!
Hm to bude určo vypraný ve Vanishi ta vůně! Vanish skvrn a špíny se zbavíš!

Mrtvá nevěsta

26. října 2006 v 12:44 | Helis |  Filmíky

Mrtvá nevěsta Tima Burtona

Mrtvá nevěsta Tima BurtonaPo velmi úspěšném Nightmare Before Christmas (1993) přichází Tim Burton s dalším podobným animovaným filmem, který spolehlivě strčí do kapsy velkou část letošní hrané filmové produkce.
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaHlavní postavou je nesmělý, zmatený a uzavřený mladík Viktor (mluví Johny Depp), který se má oženit s Viktorií. Ale díky svým povahovým vlastnostem je při svatebním obřadu tak nervózní, že je oddávající prostě není schopen oddat a obřad ukončí s tím, ať přijdou, až se Viktor naučí správně říci manželský slib.
Jak tak bloumá v noci po lese a snaží se ho naučit, z ničeho nic se mu to povede v momentě, kdy zkouší prsten nasadit na větev čnějící ze země. Jaké je ale jeho překvapení, když zjistí, že nejde o větev, ale o ruku zavražděné dívky, se kterou se tímto omylem právě oženil a ocitá se v říši mrtvých. Marné je jeho vysvětlování, že ještě žije a že sem nepatří a že je to všechno omyl.
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaTemná morbidní atmosféra je kombinována se svérázným cinickým humorem a vytváří tak zcela jedinečný požitek z filmu. Svět kostlivců prolezlých červy, chrastících kostmi a hnijících zároveň, kteří se snaží vypadat strašidelně je na druhou stranu kombinován vtipnými až roztomilými maličkostmi, jako je třeba úžasný pejsek-kostlivec, kterého Viktor dostane jako svatební dar od své mrtvé nevěsty Emily nebo Emiliny krásné vypadávající oči spolu s červíkem, který v nich žije.
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaMohlo by se zdát, že jde o hororovou komedii, přesto však je za tím vším temnem především láska a romantika. Viktor, který je zamilovaný do Viktorie poznává, že mrtvá Emily je také velmi hodná a milá. V podstatě jí má také rád, ale marně se jí snaží vysvětlit, že prostě nemůže žít s mrtvolou.
Mrtvá nevěsta Tima BurtonaSpolu s novým Wallacem a Gromitem je to letos již druhý animák, který nejde cestou, dnes rozšířené, počítačové animace, ale spoléhá se na osvědčené konzervativní techniky. Mrtvá nevěsta Tima Burtona je celá vytvořena jako loutkový film. Tim Burton však pracuje jak o život, takže je to letos, spolu s Karlíkem a jeho továrnou na čokoládu již druhý film z jeho dílny.

O filmu:

Mrtvá nevěsta Tima Burtona
Velká Británie, 2005, 78 min
Oficiání web:
Corpse Bride
Režie: Mike Johnson, Tim Burton
Hlasy animovaných postav: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Emily Watson, Albert Finney, Richard E. Grant, Christopher Lee, Joanna Lumley

V jednoduchosti je krása ☼

26. října 2006 v 12:35 | Helis |  Příroda a vše okolo
Podle mě je v těch kapkách skrytá nevinnost !

Spešl Fantasy

26. října 2006 v 12:33 | Helis
Na tenhle strom sem se koukala asi 2 minuty ...je naprosto sqělej nejen že vyjadřuje 4 roční období ale já jsem si dosadila i 4 nálady !:-)
Image hosting by Photobucket

Nádherná matka přiroda

26. října 2006 v 12:26 | Helis |  Příroda a vše okolo
Já si myslím že příroda dokáže dělatr divy je to potěšení pro srdce a úleva pro mysl ! Tyhle obrázky jsou hlavně pro Ájika ( Cool Trčka ) ale nejen pro ni ale i pro všechny ostatní!
červený ráj!
Stál tam sám a koukal do polí, byl jak král sám v celém okolí!
Nebe vzplanulo!

Bets příběh

26. října 2006 v 12:03 | Helis |  Blbůstky
Beze slov No Coment!

Musíte se kouknout

26. října 2006 v 11:57 | Helis |  Zajímavosti
Nejdřív sem to nemohla pobrat ale nakonec to bylo OK..je to dost hustý tohle bych nesvedla!!!!!
3D křídou
3D křídou
3D křídou
Padám naopak!!

Správný pohled↓
Globus správně
špatný pohled↓
Globus z jiného pohledu
Správný pohled↓
Bazén ze správného pohledu
špatný pohled↓
Bazén z jiného pohledu
Křídy
Moucha
Kámen
Odraz
Kniha

:-) roztomilý

26. října 2006 v 11:43 | Helis |  Sqělý Zvířátka
Chci být jen s tebou!
To si děláte srandu- takovej svetr jak z druhý světový
Kam mě to zas strčili??? SOS !!!
Vem mě sebou!:-)
CHrrrrrrrrr!
Načapali mě - zdrhat!!!

Prosba z mé strany

26. října 2006 v 11:28 | Helis
Takže bych začala asi takhle už sem zde psala abyste psali komentáře! ale vy jaksi bud nečtete mé kecišky nebo na to enberete zřetel prosím vás mocinky moc abyste napsali aspon ten jeden komentář ...protože já mám z každého komentáře radost jako malá holka když dostane novou panenku no tak prosím vás klávesnici máte psát určo umíte taky tak mi udělejte tu radost prosím a píésněte sem aspon jeden nebo pokud máte něco na srdíčku co se vám tu nelíbí prosím napište to sem
jo a ještě připomínám je volná jedna soutěž ¨cena tři good glitter nápisky s vaším jménem popřípadě to s čím si budete přát!
s díkem vaše doufajíce čekajíce na komentář Helis!

Photos Lindsay

26. října 2006 v 11:22 | Helis
Mám na vás další otázku pokud ste viděli filmy s Lindsay Lohan který se vím nejvíc líbil? u mě je na prvním míste Mezi námi děvčaty na druhým Můj auťák brouk a na třetím sprostý protivný holky! co u vás?
Tady jí to sluší a má pěkný tričko!

Spešl foteška !!!

26. října 2006 v 11:17 | Helis |  Evanescence
Kvása , kvása kvása !!!!

Pár foteček R.H.C.P.

26. října 2006 v 11:15 | Helis |  Red Hot Chili Peppers
Pár fotek sqělé skupinyyyy!
Doprčic z týhle fotky jako fakt nemůžu Anthonymu t děsně mooc sluší!!!

LaFee u PC

26. října 2006 v 10:57 | Helis
Ta holka je sympaťačka na první pohled a děsně jí závidím to tetování na spánku! bych s tímhle přišla domu tak mě matka zabije a byla bych kaput!