Září 2006

Samara .v tel

9. září 2006 v 11:05 | Helis
uuuu takhle malý samary bych se asi nebála ale stejně!:-)

Hukotný obrázky

9. září 2006 v 10:47 | Helis
Strašně hezoušky!:-)
Toto je velice odporný obrázek fuuj mám z něj husinu!:-(
údolí smrti
Mno a toto je hukot největší.....Ronovi to celkem sluší že? Hermiona..mno docela gut. a Harry pořád vypadá jako ňouma ( to není urážka ale ty brýle mu neseděj a je v nich fakt jak ňouma) ale jeto o něco lepší!:-)

Různé Piers.

9. září 2006 v 10:31 | Helis |  Piersing and Tatoo
Vaaau to je ale výběr!:-)
Do Pupiku:

Piercing do bradavky:
Piercing do brady:
Piercing do obočí:
Piercing do jazyku:
Piercing do nosu:
Piercing do ucha:

Piersingy Celebrit

9. září 2006 v 10:26 | Helis |  Piersing and Tatoo
A Piersing je neméně u stars oblíbenej no jen se sami mrkněte!:-)
Modelka Agáta Hanychová:
A pro změnu je tu další modelka, tentokrát Klára Medková:
Miss ČR Renata Langmannová:
Moderátorka Tereza Pergnerová:
Moderátorka Renata Kajdžas:
Ale ani člen Tokio Hotel Bill Kaulitz není co se týče piercingu pozadu:
Zpěvačka Beyoncé Knowles:
Zpěvačka Christina Aguilera:
Zpěvačka Sarah Connor:
Člen skupiny Simple Plan David:
Zpěvačka Pink:
Zpěvačka Britney Spears:
Zpěvačka a členka skupiny Black Eyed Peas Fergie:
Herečka Jessica Alba:
Zpěvačka skupiny S Club 7 Rachel Stevens:

Kérky celebrit!

9. září 2006 v 10:24 | Helis |  Piersing and Tatoo
I celebrity si nechávají své tělo ozdobit...a některé např.Robbie Williams na sobě rozhodně nešetří!:-)
Herečka Pamela Anderson:
Zpěvačka Helena Zeťová:
Fotbalista David Beckham:
Zpěvák Robbie Wiliams:
Modelka Agáta Hanychová:
Zpěvačka skupiny S Club 7 Jo:
Herečka Angelina Jolie:
Fotbalista Martin Jiránek:
Zpěvačka Marcela Březinová:
Zpěvačka Pink:
Zpěvák Eminem:
Zpěvačka a herečka Natalia Oreiro:
Zpěvák skupiny Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis:

Krásný Tetování- mocinky moc!

9. září 2006 v 10:22 | Helis |  Piersing and Tatoo
Jejda Tday bych si nedokázala vybrat...všechno je tak tak tak šupa až z toho zrak přechází!:-)
Mno tyhle kérky pod jsou dost ujetý ..nedala bych si to na sebe vytetovat ani za miliardu!.....mno i když ono by se to dalo smazat...mno jo ale co ta jizva pak greee fuj!:-)

Božský Orli- Wally!

9. září 2006 v 9:58 | Helis
Mno tak tady je pár Walíků Orlíka!:-)
Dostupná rozlišení : 800x600 1024x768

Hodnocení: 6.6 z 10
Velikost: 113.5 KB
Název: Lovely Orlando
Přidáno: 2.12.2005
Jak obrázek nastavím na plochu windows ?
Jak obrázek pošlu na mobil ?
Dostupná rozlišení : 800x600 1024x768
Dostupná rozlišení : 800x600
Ohodnoť tapetu (10 = nejlepší) : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dostupná rozlišení : 800x600
Dostupná rozlišení : 800x600

Den Poté

9. září 2006 v 9:54 | Helis |  Filmíky
Do první poloviny je ten film na jedničku , výborné záběry...naprosto sqělé efekty prostě supa...ale druhá polovina začíná být poněkud nudná!:-)

The day after tomorrow (Den poté)

Výzkumy klimatologa Jacka Halla naznačují, že by globální oteplování mohlo spustit prudkou a katastrofální změnu zemského klimatu. Všechno začalo, když se Hall stal svědkem odlomení ledové kry o velikosti Rhode Islandu z antarktického ledového pole. Na celé zeměkouli následovaly prudké změny počasí: v Tokiu padaly kroupy o velikosti grapefruitu, rekordy lámající hurikán řádil na Havaji, v Dillí napadl sníh a přes Los Angeles se přehnala ničivá série tornád. Profesor Rapsona potvrdil Jackovy nejhorší obavy: tyto prudké změny počasí jsou příznakem velké globální změny. Množství vody z tajících polárních ledovců narušilo mořské proudy stabilizující náš klimatický systém. Globální oteplování posunulo planetu na pokraj nové doby ledové, která nastane během jedné globální super-bouře...
Zatímco Jack varuje Bílý dům před blížící se klimatickou změnou, jeho sedmnáctiletý syn Sam uvízl v New Yorku. Obyvatelstvo je evakuováno na jih, avšak Jack míří na sever zachránit Sama. Ale ani Jack není připraven na to, co se stane - jemu, jeho synovi a jeho planetě.

Rychle a Zběsile

9. září 2006 v 9:52 | Helis |  Filmíky
Další Filmík , kterej naprosto žeru? prostě mám ráda filmy kde jsou nabušený auta atd.... je to sehr sehr gut....a co teprv Vin Diesel ten je naprosto uaaa k sežrání!:-)
19. srpna 2006 14:10 | Filmy

The Fast and The Furious (Rychle a zběsile)

Brianovi se konečně podaří stát se členem party Dominika, který je doslova blázen do nelegálních závodů, pořádaných většinou v noci na periférii Los Angeles. Je to obrovské divadlo pro obecenstvo zběsilých jízd, ale především posedlost pro piloty speciálně upravených superauťáků. S ohlušujícím řevem motorů, řítících se městem několikanásobkem povolené rychlosti, pění všem adrenalin v krvi. Ve hře jsou peníze, prestiž, obdiv dívek. Jenže pro Dominika a jeho kámoše nejsou závody jediným zdrojem financí. A to je hlavní důvod, proč chce policista Brian získat jeho důvěru. V poslední době se množí záhadná přepadení kamionů a policie i FBI chtějí znát pachatele dřív, než tiráci vezmou zákon do svých rukou. Ve chvíli, kdy má všechny důkazy o tom, že Dominik je vůdcem gangu, který vraždí a loupí, Brian zaváhá s odhalením pravdy. Zamiloval se do jeho sestry Miy a je mu jasné, že jí tím způsobí dvojnásobný šok. Mia neví, čím se ve skutečnosti bratr živí, ani netuší, kdo je sympatický blonďák Brian...

Doba Ledová - Obleva

9. září 2006 v 9:50 | Helis |  Filmíky
Viděla jsem pouze jedničku...ta byla super ....na dvojku se musím co nejdřív podívat!....:-)

Doba ledová 2 - Obleva

Hrdinové s prostředí pod bodem mrazu se vracejí na filmové plátno: chlupatý mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a prehistorická kryso-veverka Kryserka. Trojice hrdinů stále drží pospolu a užívá si výhody světa, který je ve stavu tání. Žijí v primitivní verzi vodního parku, nabité skluzavkami, bazény s vlnami a spoustou zvířat užívajících si sluníčka. Manny kolem sebe vidí rodina držící pohromadě a cítí se připraven založit svou rodinu. Potkává Ellie, poslední samici mamuta na světě, která má ovšem problémy ohledně pochopení své identity, což klade na Mannyho mnoho nároků. Naštěstí má Sida a Diega, kteří mu pomáhají projít očistcem namlouvání. Jak tání pokračuje, hrdinové pochopí, že oteplování má jednu zásadní nevýhodu: ohromnou povodeň. Tenčící se ledová hráz je všechno, co stojí mezi světem, který znali, a akváriem nadživotní velikosti.Za tento film vděčíme společnosti Bontonfilm a režiséru Carlosu Saldanhamu, film byl natočen v USA v roce 2005 a trvá 91 minut a originální název je Ice Age 2 - The Meltdown.

Kill Bill

9. září 2006 v 9:49 | Helis |  Filmíky
Když sem ten film viděla musela sem si ho pouštět furt dokola...a ta hudba k tomu!!!. nějaké Soundtracky mám ........hlavně mě to zaujalo díky tomu bojovému umění...Takovéhle filmy fakt zbožňuju!!!:-)

Kill Bill vol.1

Profesionální vražedkyně s přezdívkou Černá Mamba (Uma Thurman) je členkou tajné organizace Komando Zmijí - zabijáků pracujících pro mafii. Mladá žena se nečekaně rozhodne skoncovat s minulostí, vdát se a žít normální život. Před oltář předstupuje s dítětem pod srdcem. Její bývalý milenec a šéf Bill však promění se svými kumpány svátečně vyzdobenou kapli v místo krvavé orgie, které opustí v přesvědčení, že "Nevěsta" je mrtvá. Hrdinka střelnou ránu do hlavy zázrakem přežije a po čtyřech letech se probouzí z kómatu. Vydává se na osamělou cestu pomsty, aby ztrestala bez výjimky všechny, kteří mají na jejím utrpení podíl. Její seznam smrti má pět položek: O-Ren Ishii - Korálovec (Lucy Liu), Billův bratr Budd - Chřestýš (Michael Madsen), Vernita Green - Smrtonoš (Vivica A. Fox), jednooká Elle Driver - Kalifornský horský had (Daryl Hannah) a hlavní viník - Bill (David Carradine).
Kill Bill byl natočen v USA v roce 2003 Quentinem Tarantinem, žánr filmu je poněkud více akční a délka filmu činí cca 97minut.


Pan a Paní Smithovi

9. září 2006 v 9:46 | Helis |  Filmíky
Vybornej film a hlavně tam Hraje sexy Brad Pitt a oblíbená herečka Angelina Jolie:-)

Mr. & Mrs. Smith

Jako dvě rozbušky si počínají Brad Pitt a Angelina Jolie. Na první pohled obyčejní manželé. John a Jana Smithovi si užívají klidného, až trochu nudného společného života. Pak se ale provalí pravda! Aniž by to o sobě věděli, oba jsou ve skutečnosti dobře placenými zabijáky, jen procují pro konkurenční organizace. A teď zjišťují, že se navzájem stali svými terči. V tu chvíli se jejich utajované životy střetávají s legrační, třaskavou směsí zlomyslného humoru, potlačovanou vášní, nonstop akcí a špičkovou výzbrojí,a oba tak úplně mění význam hesla: "Dokud nás smrt nerozdělí:"
Režie: Doug Liman

Žánr: akční komedie
Délka: 115 minut


50-krát a stále poprvé!

9. září 2006 v 9:44 | Helis |  Filmíky
Tenhle film jsem viděla je naprosto boží a vřele ho doporučuji všem!:-)

50 First Dates (50x a stále poprvé)

Být veterinářem ve vodním parku na Havaji může být havaj, zvláště když se nezaobíráte myšlenkou na zakotvení v rodinném přístavu. Než odjede studovat mrože na Aljašku, obšťastňuje Henry Roth turistky z celého světa, dokud konečně nenarazí na tu pravou. Setkání má ovšem nečekaný háček - bude se opakovat 50x a stále to bude jako poprvé…
Henry si totiž s dívkou pěkně popovídá, ovšem druhý den ho místo vylovení nezaseknuté rybky čeká nemilé překvapení: Lucy tvrdí, že ho nezná, a dokonce na něj zavolá policii. Po sérii několika trapných nedorozumění vychází najevo, že dotyčná trpí po prodělané autonehodě neuvěřitelnou anamnézou - vymazala se jí krátkodobá paměť a nic nového si nepamatuje. Navíc má otce a žárlivého bratra, kteří jakýkoliv pokus o sblížení tvrdě eliminují. To ovšem nevědí, kam až sahá Henryho fantazie a vynalézavost…

Avril v čr

8. září 2006 v 17:29 | Helis
MNo Tady je pár foteček z koncerty v čr je jich jen pár snad ještě nějaký najdu:-)

Opět moje tvorba

7. září 2006 v 21:19 | Helis
Láska
Všichni lásku chválí
Mě nepřinesla nic dobrého
Kluci nedávali jen brali
Přesto jsem čekala něco nového
Mé srdce jako puzzle je
Roztroušené na tisíc dílků
Pomozte mi někdo slepte je
Láska je fakt jen pro pár snílků
Nevěřím , že ten pocit někdy zažiju
I když bych celkem chtěla
Nikdy asi neřeknu slovíčko miluju
I kdybych si žíly podřezat měla!

Mezi námi Děvčaty!

7. září 2006 v 20:28 | Helis |  Filmíky
Tak toto je opravdu supa film! a je v něm má nej herečka Lindsay Lohan!:-)
Mezi námi děvčaty - Freaky Friday
MEZI NÁMI DĚVČATY Motto:Co se může stát puberťačce nejhoršího? Když se na jeden den stane svou vlastní mámou!Typ filmu:Rok výroby:2003Popis:Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (MARK HARMON) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.

Anthony Kiedis!

7. září 2006 v 19:36 | Helis |  Red Hot Chili Peppers
MNo to mě pos...píp..! ty svaly ten obličej ooo! já jen valím bulvy!
Ty vole tady na těch dvou fotkách je naprosto k sežrání waaaw!..mno doprčic! Taky se vám tak strašně líbí jako mě?
To je tělo! Pán Bůh si na něm dokonale dal záležet!

Na přání !!!

7. září 2006 v 19:27 | Helis |  MP3
Mno takže , jelikož neznám vaš hudební styl...co posloucháte a abych ukojila všechny požadavky budu sem dávat jen Ty MP3 o které si napíšete níže do komentářů......musítre napsat aspon název a autora! jinak to nikde nenajdu nic takovýho že napíšete něco od Simple Plan...nene jen hezky určitou! Dělám to proto, protože já bych sem dávala MP3 který se líbí mě takže by to nemělo moc cenu tak si o něco napište a hned to tady bude pokud to najdu!:-)
Mějte se páčko vaše Hels

Krásná Fotka

7. září 2006 v 19:21 | Helis
Mno kdo je tady nejvíc sexy?? ukažme si na něj!!!!!:-)

Angelinina Tetování!!

7. září 2006 v 19:15 | Helis
Mno Angelina střídá tetování jak ponožky...má jich na těle požehnaně a pár si jich už dala i odstranit!.....nejlepší je ten drak na zádech!
Čínský dráček na levé paži (odstraněn - viz úplně dole)

Dráček doplněn jménem "Billy Bob" (manžel B.B.Thornton)

Po rozvodu si nechala Billyho jméno odstranit

Dráček vpravo na břiše, později překreslen na kříž (viz. násled. obrázek)

Velký černý kříž, vedle nápis (viz. násled. obrázek)

Nápis "quod me nutrit, me destruit" (co mě živí, to mě také ničí)

Dva domorodé obrazce na spodní části zad

Symbol smrti na levém rameni, přepsán (viz předposlední tetování)

Další drak, pod ním symbol "okno" (překresleno tygrem a textem, viz.dole)

Písmeno malé H na levém zápěstí

Linka na pravé ruce, překreslena (viz. násled. obrázek)

Změněná linka na pravé ruce

Symbol statečnosti, pak změněn (viz.dole)

"Modlitba za všechna divoká srdce držená v klecích"

Římská číslice "XIII" - 13, u lokte na levé ruce

Nápis "know your rights" má na zádech u krku

Symbol smrti byl přepsán na modlitbu za svého syna Maddoxe

V červenci 2004 si pořídila v Bangkoku 30cm velkého tygra

Dráčka si nechala odstranit a jizvy zakrývá makeupem